Zaproszenie na szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

20 marca 2023

 

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

dla grup zawodowych zajmujących się

przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie


Powiat Sokołowski

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokołowie Podlaskim

zapraszają do udziału w szkoleniu o tematyce: 

Zmiana Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz niektórych innych Ustaw – praktyczna realizacja nowych obowiązków przez instytucje i służby

 

Termin: 12 kwietnia 2023r. w godzinach 9:00 – 12:00

 

Miejsce: Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 23

 

Prowadzący: dr Marek Mudant – specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

w Sokołowie Podlaskim (Certyfikat PARPA)Ideą szkolenia jest zaprezentowanie najnowszych zmian które wprowadza nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, min. w zakresie obowiązków i uprawnień instytucji  i służb, w celu wzmocnienia kompetencji osób pracujących bezpośrednio w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie powiatu sokołowskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej, zespołów interdyscyplinarnych, placówek oświatowych, służby zdrowia, policji, sądu, prokuratury, Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz innych podmiotów działających w obszarze przeciwdziałania przemocy. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie poświadczające uczestnictwo w szkoleniu.

Zgłoszenia na szkolenie należy dokonać drogą mailową na adres: sekretariat@pcprsokolow.pl lub telefonicznie pod numerem 25 787 22 02 do dnia 7 kwietnia  2023r.    Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z każdej instytucji.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2023-03-20
Data publikacji:2023-03-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Łukasz Kiryluk
Liczba odwiedzin:240