APEL DO INTERESANTÓW

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

12 marca 2020

APEL DO INTERESANTÓW

POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W SOKOŁOWIE PODLASKIM

 

W związku z działaniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sokołowie Podlaskim zwraca się z apelem do interesantów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sokołowie Podlaskim o ograniczenie bezpośrednich osobistych wizyt wyłącznie do spraw wymagających osobistego stawiennictwa.

Zachęcam do kontaktu z PCPR za pośrednictwem telefonu na nr: 25 787 22 02 i przy pomocy poczty elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@pcprsokolow.pl, jak również za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz platformy e-puap.  Osobiste wizyty wymagają wcześniejszego zgłoszenia za pośrednictwem telefonu lub poczty e-mail i będą ustalane na konkretne godziny.

Jednocześnie proszę o zachowanie zalecanych zasad higieny oraz zachowanie w czasie kontaktu z obsługującym Państwa pracownikiem bezpiecznej odległości powyżej 1 m.

Przepraszając za utrudnienia i zaistniałe niedogodności informuję,  iż powyższe działania są podejmowane w trosce o Państwa i Nasze bezpieczeństwo.

 

Katarzyna Surowska - p.o. Dyrektora

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

w Sokołowie Podlaskim

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-12
Data publikacji:2020-03-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Łukasz Kiryluk
Liczba odwiedzin:977