Jesteś tutaj: Start / O nas / Kadra PCPR

Kadra PCPR

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Katarzyna Surowska –Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sokołowie Podlaskim

tel. 25 787 22 02, 25 781 74 48

e-mail: ksurowska@pcprsokolow.pl

pokój 003/1


 Hanna Woźna – Główny Księgowy

tel. 25 787 22 02, 25 781 74 52

e-mail: hwozna@pcprsokolow.pl

pokój 003/3

 Helena Rusiniak – Specjalista pracy socjalnej

tel. 25 787 22 02,  25 781 74 51

e-mail: hrusiniak@pcprsokolow.pl

pokój 002

Agnieszka Chmielak –Inspektor ds. administracyjno-organizacyjnych i pomocy instytucjonalnej

tel. 25 787 22 02,  25 781 74 49

e-mail: achmielak@pcprsokolow.pl

pokój 003/2

Dorota Pykało –Inspektor ds. osób niepełnosprawnych

tel. 25 787 22 02,  25 781 74 49

e-mail: dpykalo@pcprsokolow.pl

pokój 003/2

 

Anna Dyoniziak –Młodszy inspektor

tel. 25 787 22 02,  25 781 74 52

e-mail: adyoniziak@pcprsokolow.pl

pokój 003/3

 

Katarzyna Jańczuk –Inspektor ds. pieczy instytucjonalnej i spraw finansowo-księgowych

tel. 25 787 22 02,  25 781 74 51

e-mail: kjanczuk@pcprsokolow.pl

pokój 002

 

Aneta Wyszomirska –Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 25 787 22 02, 25 781 74 88

e-mail: awyszomirska@pcprsokolow.pl

 

Magdalena Trusiak – Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 25 787 22 02, 25 781 74 88

e-mail: mtrusiak@pcprsokolow.pl

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-12-14
Data publikacji:2019-12-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3513